Eesti Noorsootöötajate Kogu algatab noorsootöö nädala raames üle-Eestilise kampaania “Kiida noorsootöötajat!”, kus kutsub inimesi üles innustama, märkama, kiitma ning kirja panema lugusid teistest noorsootöötajatest ja ka oma kolleegidest noortevaldkonnas. Noorsootöö nädalal on plaanis vahvamad jutukesed ka avaldada nii Eesti Noorsootöötajate Kogu Facebookis kui ka noorsootöö nädala veebilehel.


Eesti Noorsootöötajate Kogu tegevjuht Heili Griffith sõnas, et noorsootöö nädal on hea võimalus tõsta esile just noorsootöötajaid endid, kelle pühendumust ja panust noorsootöös on märganud nii kolleegid, noored kui ka lapsevanemad.

“Minu soov oleks, et kampaania “Kiida noorsootöötajat!” muutuks traditsiooniliseks noorsootöö nädala osaks ning noorsootöötajate märkamine, kiitmine ja tunnustamine saab igapäevaseks praktikaks,” tutvustas Griffith kampaania eesmärke.

Lisaks on Eesti Noorsootöötajate Kogu sama kampaania raames kokku kogunud ka oma kogusse kuuluvate aktiivsemate noorsootöötajate kogemusi, kus nad räägivad sellest, kuidas üldse noorsootöötaja elukutse enda jaoks leidsid ning mis neid selles töös kõige enam inspireerib.

Kavas on noorsootöö nädala jooksul tutvustada nii kampaania jooksul kogunenud noorsootöötajate kui ka Eesti Noorsootöötajate Kogu endi vahvate liikmete ettevõtmisi noortevaldkonnas, et inspireerida kõiki noortevaldkonnas töötavaid tublisid inimesi ning tutvustada ja väärtustada noorsootöötaja ametit laiemalt.

Kiida noorsootöötajat siin.


Eesti Noorsootöötajate Kogu koondab noorootöötajaid ja huvijuhte, kes tegutsevad noortevaldkonnas tööalaselt või vabatahtlikuna. Kui tegutsed noortevaldkonnas ja soovid kaasa rääkida noorsootöös olulistel teemadel, siis oled oodatud meiega liituma.