Kõik, kes me noortevaldkonnas tegutseme, kujundame noorsootöö nägu. Tänavuses suvekoolis võtame luubi alla noorsootöötaja professionaalse identiteedi ja rolli ning räägime noorsootöö kuvandist ja selle loomisest.

Nende teemade käsitlemisel kasutame erinevaid digivahendeid, mida on võimalik ka edaspidi oma igapäevases töös kasutusele võtta.

Suvekool on osa Eesti Noorsootöötajate Kogu nutika noorsootöö programmist “Digitark noorsootöötaja“, mille eesmärk on toetada noorsootöötajate professionaalsust nutikas noorsootöös.

Suvekool toimub 24.–26. augustil 2020 Varbla puhkekülas Pärnumaal. Suvekooli programm algab esmaspäeval, 24. augustil kell 15 ning lõpeb 26. augustil lõunasöögiga kell 13.

Täpsema suvekooli programmi saadame osalejatele augusti algul.


Osavõtutasu

🔹kuni 31. juulini 2020:
ENKi liikmetele on osavõtutasu 10 eurot ja teistele 15 eurot.

🔹alates 1. augustist 2020:
ENKi liikmetele on osavõtutasu 15 eurot ja teistele 20 eurot.

Osavõtutasu võib maksta ka tööandja. Sellisel juhul palume registreerimisvormi panna täpsed maksja andmed, kellele arve läheb.

Registreerimine suvekooli lõpeb 16.08.2020. Osalejate arv on piiratud.

Registreeru suvekooli siin.


Suvekooli koolitajatemeeskond

Suvekooli juhtivkoolitaja Kristi Jüristo tutvustab ennast nii:

„Noorsootöö on minu elukutse ja elu kutse. Olen õnnelik, et saan läbi enda töö, koolitajana, kokku puutuda nii paljude inspireerivate inimeste ja tegevustega. Paarkümmend aastat noorsootöös on andnud võimaluse näha ja olla osa valdkonna kasvamises ning see on põhjus, miks teen seda, mida teen.“

Kristina Samra:

“Olen üle kümne aasta töötanud erinevates ettevõtetes kommunikatsiooni ja turunduse alal ning kogunud palju väärt teadmisi ja oskusi nii era- kui avalikust sektorist. Kogemus noortevaldkonnas pole küll veel pikaaegne, kuid põhimõtted ja eetika, mille alusel noorsootööd tehakse on mind saatnud igal pool ja igas tegevuses. Minu südameasjaks on, et noorte hääl kõlaks ning iga noor kvaliteetse noorsootöö võlud ja võimalused enda jaoks avastaks.”

Kadi Kerner:

“Olen noorsootööd teinud suurema osa oma elust. Nüüdseks olen suundunud IT ja tootearenduse juurde, kuid noorsootöö on endiselt hingelähedane. Mind rõõmustab enim, kui suudan neid kahte valdkonda siduda ning sellest midagi vääruslikku luua.”