Kas ENK vajab seksuaalhariduse töörühma?

Värskelt ENKiga liitunud seksuoloog ja seks-coach Kristina Birk-Vellemaa kutsub huvilisi looma uut seksuaalhariduse töörühma! Kui sa tunned, et need on olulised teemad, millega Eesti noorsootöös rohkem tegelema peaksime ning oled ka ise valmis sellesse panustama, ootame, et endast märku annaksid! 

Kuidas saab noorsootöötaja toetada noori seksi ja seksuaalsusega seotud küsimustes teaduspõhiselt? Mida teha dilemmasid tekitavates situatsioonides? Kuidas üldse kujundada sekspositiivset noorsootööd? Seksoloog ja seks-coach Kristina Birk-Vellemaa on suure tõenäosusega tuttav paljudele nii Instagrami konto @s3kspositiiv poolest, kui meediaülesastumiste ning hiljuti ilmunud seksuaalharidusliku raamatu järgi. Samuti kohtusid mitmed noorsootöötajad Kristinaga 2023. aasta ENKi suvekoolis “Mida pornot!?”.

Et tema tee seksuaalharidusse algas läbi noorsootöö ning noorsootöötajana defineerib Kristina end ka täna, on ENKiga liitumine orgaaniline jätk. Kuid töörühma vedamine ja töö ei saa oleneda vaid ühest entusiastist, seega sõltub töörühma käivitumine noorsootöötajate huvist, soovist ja valmisolekust! 

UUENDUS:
Tähtajaks laekus piisavalt soovijaid seksuaalhariduse töörühma, seega saame töörühma avada! Esimese töörühma koosoleku aeg lepitakse kokku augustis-septembris. 
Kes veel liituda soovib, saab seda jätkuvalt teha allolevas vormis.