“Oleme Eesti Noorsootöötajate Kogus Liisale siiralt tänulikud südamega tehtud töö eest, ENKi arengusse panustamise, aktiivselt juhatuse tegevustes kaasalöömise ning huvijuhtide töögrupi vedamise eest. Soovime Liisale palju edu ja põnevaid väljakutseid uuel ametikohal,” andis ENKi juhatuse esimees Kadi Bruus terve ENKi poolt Liisale tänusõnad edasi, ning lisas, et tunneb suurt rõõmu, et Liisa jätkab ikka endiselt noorsootöö valdkonnas tegutsemist.

Liisa Lints siirdub edasi tööle Haridus- ja Teadusministeeriumisse noorte- ja andepoliitika osakonda, kus tema vastutusalaks on NEET-noorte kaasamist toetavad tegevused ja rahvusvaheline noortepoliitika.

“Olen seoses töökoha vahetusega otsustanud ENKi juhatusest välja astuda ning anda edasi huvijuhtide töögrupi juhtimine. Huvijuhtide töögrupp ja koolinoorsootöötajate toetamine on olnud lisaks juhatuse tööle minu suureks südameasjaks ning mul on hea meel öelda, et töögrupi võtab üle pikaaegse koolinoorsootöötaja kogemusega Liis Enson,” sõnas Liisa, kelle sõnul on ENKi juhatusse kuulumine olnud tänuväärne võimalus saada osa kogu noortevaldkonna arengust.

“Mul on hea meel, et olen saanud mõelda kaasa ja pakkuda lahendusi noorsootöötajate paremaks toetamiseks. Usun, et see töö andis mulle lisaks väga hea ettekujutuse esindusorganisatsiooni toimimisest ning võimaldas õppida oma valdkonna professionaalidelt, kellega koos juhatusse kuulusin,” täiendas Liisa.

ENKi juhatuse esimehe Kadi Bruusi sõnul jätkab juhatus kolmeliikmelisena ja seda suuresti tänu toimekale ja tublile tegevmeeskonnale ning aktiivsetele töörühmadele, kes võimaldavad tegevustega kenasti edasi liikuda.

Järgmine Eesti Noorsootöötajate Kogu korraline üldkoosolek toimub 2024. aasta kevadel, kus valitakse Liisa asemele uus juhatuse liige.