Siit lehelt leiad nimekirja Eesti Noorsootöötajate Kogu liikmetest, kes ootavad endale noorsootöö nädalal (ja ka hiljem) töövarju.

Kui aga soovid samuti omale töövarju võtta, siis registreeru siin.


Kaisa Orunuk

Töötan Tallinna Haridusametis, tegelen meie linna kümne noortekeskuse ja kümne huvikooliga. Varasemalt olen töötanud ka Eesti Noorsootöö Keskuses.
kaisa.orunuk@tallinnlv.ee

 

 

 

 


Grete Sarap

Töötan Tartu Noorsootöö Keskuses direktorina. Tööstaaž direktori ametikohal on mul kokku kolm ja pool aastat. Varasemalt olen töötanud Puhja noortekeskuse juhatajana kolm aastat ja lisaks Aparaadi noortekeskuse noorsootöötajana.

grete.sarap@raad.tartu.ee, 5346 2889

 

 

 


Kirsika Ilmjärv

Töötan Koeru Keskkoolis huvijuhina aastast 2000. Armastan oma tööd – see pakub mulle vaheldusrikkust ja koostööd maailma ägedamate noortega.

kirsika@koeru.edu.ee, 5557 7004

 

 

 

 


Maria Uuetoa

Töötan Tartu Noorsootöö Keskuses projektitöötajana. Minu tööülesanded hõlmavad tänavanoorsootöö teenuse disainimist ja analüüsimist. Olen noorsootöö valdkonnaga kokku puutunud kümne aasta vältel erinevates ametites (nt koolitajana, huviringi juhendajana, projektijuhina). 2019. aastal vedasin eest Tartu LGBT+ tegevusi läbi Euroopa Solidaarsuskorpuse kohaliku projektitoetuse. Pean seda projekti enda suurimaks saavutuseks, kuna noored võtsid nende tegevuste eestvedamise üle ja tegutsevad võimsalt edasi siiani.

maria.uuetoa@raad.tartu.ee, 5858 3814

 


Reelika Rüütli

Olen Sauga avatud noortekeskuse juhataja. Olen juhatajana töötanud kolm aastat, enne seda olin koolis noorsootöötaja. Minu töövarjuna saad kokku puutuda juhi igapäevaste murede ja rõõmudega. Päev algab kindlasti kohvi joomisega ning vaatame üheskoos üle, mis päev toob. Võib juhtuda, et sinna mahub mõni koosolek, arutelud, planeerimised. Arutame ja organiseerime tulevasi üritusi, jõustame noorsootöötajaid ning meie välisvabatahlikku. Vestleme ringijuhtide ja noortega.

saugaank@torivald.ee, 5695 1200


Kadri Koort

Töötan Haridus- ja Noorteametis. Olen noorteosakonna noorsootöö programmide büroo juhataja ning tegelen igapäevaselt büroo töötajate jõustamise ja nõustamisega. Minu oluline roll on ka panustada üleriigilise noorteinfo arendamisse, kus tegeleme koos noorte ja ekspertidega noorteinfo brändi Teeviit arendamisega. Mulle on väga oluline noorte kaasamine, mistõttu investeerin palju oma tööaega noortega otsesuhtlusse.

kadri.koort@harno.ee, 5695 5279


 

Mai Pitsner

Töötan Laagri Roboringi juhendajana (robootika huviring Laagri Huvialakoolis) alates 2015. aastast. Tegutsen lastega/noortega vanuses 5-15 aastased.

Ehitame igapäevaselt ja programmeerime erinevaid roboteid (peamiselt LEGO) ning arendame läbi selle erinevaid oskuseid (tiimitöö, projektijuhtimine, koostöö, kriitiline mõtlemine jne). Minu töövari näeb kuue tunni jooksul neljas erineva vanuse/kogemusega rühmas toimuvat ja saab soovi korral ka ise käed külge panna.

Mai.Pitsner@gmail.com