Nimi Asutus
1 Alexander Arabkin Tallinna Linnavalitsuse Spordi- ja noorsootööamet
2 Alice Lipp Kuusalu Noortekeskused
3 Alice Virit August Kitzbergi nim Gümnaasium
4 Ande Magus SA Innove
5 Angela Kilk Kose Avatud Noortekskus
6 Angelika Naris Kaitseliit Kodutütred
7 Anne Martin Harju Maavalitsus
8 Anne-Ly Suvi
9 Anneli Meisterson Kuressaare noortekeskus
10 Annika Silde Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia
11 Anu Allekand Kaitseliit
12 Argo Bachfeldt Looduskasvatuse koolituskeskus
13 Birgit Sagar Ristiku Põhikool
14 Eli Sukles MTÜ Noored ISE
15 Ene Hunt Türi Ühisgümnaasium
16 Ene Liivand Kolga Kool
17 Eneli Ööpik Turba Kool
18 Eveli Maripuu
19 Gerri Alamets Maidla Noortekeskus
20 Haide Kuivas Pärnu Koidula Gümnaasium
21 Hele Riit Tartu Lille maja noortekeskus
22 Heleri Paiste Kuusalu Noortekeskused
23 Heli Erik MTÜ Noored Toredate Mõtetega
24 Ilona-Evelyn Rannala Tallinna Ülikool ja Tallinna Linnavalitsuse Spordi- ja Noorsooamet
25 Inge Mältzer Rõuge Põhikool
26 Ita-Riina Pedanik MTÜ Viimsi Huvikeskus
27 Janika Usin Põlva Vallavalitsus
28 Kaie Pranno Hiiumaa Noorsootöö Keskus
29 Kadi Bruus Viimsi Vallavalitsus
30 Kaire Tobias MTÜ Viimsi Huvikeskus
31 Kaisa Orunuk Eesti Noorsootöötajate Kogu
32 Karoliine Kask Tõstamaa Keskkool
33 Katrin Nuuter Haapsalu Noorte Huvikeskus
34 Kauri Kaljuste Võru Noortekeskus
35 Kerli Kõiv Rõuge Avatud Noortekeskus
36 Krista Allik Kuusalu Noortekeskused
37 Kristel Altosaar
38 Kristi Aimla Kadrina Keskkool
39 Kristi Hints MTÜ Just See
40 Kristi Karm
41 Kädi Kuhlap Rae Vallavalitsus
42 Kätlin Takk Alavere Põhikool
43 Liana Heinsoo Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium
44 Lianne Teder Arengutoetajate ühing
45 Lii Araste Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia
46 Liis Enson Tallinna Pääsküla Gümnaasium
47 Liisa Pett Oru Kool
48 Liisi Vesselov Jõelähme Vallavalitsus
49 Lilia Leiman Tartu Kutsehariduskeskus
50 Lindia Lallo Kuressaare Linnavalitsus
51 Maire Eigi MTÜ Roela Noortemaja
52 Marge Loo Väike-Maarja Valla Noortekeskus
53 Marge Tänava MTÜ Noorte Koolitus
54 Margit Sellik Tallinna Linnavalitsuse Spordi- ja noorsootööamet
55 Margot Voronovski
56 Maria Žuravljova Tartu Ülikooli Narva Kolledž
57 Marili Otstak Tallinna Linnavalitsuse Spordi- ja noorsootööamet
58 Mari-Liis Paekivi Rae Vallavalitsus
59 Maris Uusküla
60 Marko Ool Tallinna Linnavalitsuse Spordi- ja noorsootööamet
61 Meeli Veia Kaitsevägi
62 Merle Salusoo Hiiumaa Noorsootöö Keskus
63 Nele Hulkko Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
64 Niina Ilisson Tõrva Gümnaasium
65 Pille Õun MTÜ NNKÜ-NMKÜ Tamsalu Noortekeskus
66 Piret Arula Tartu Kivilinna kool
67 Piret Eit
68 Piret Laidroo Sõmeru Vallavalitsus
69 Piret Talur Tartu Linnavalitsus
70 Reelika Ender Haapsalu Noorte Huvikeskus
71 Reelika Rüütli Audru Kool
72 Riina Paartalu Loksa Gümnaasium
73 Riina Tootsi Viljandi Maavalitsus
74 Riita Tõniste Pärnu Raeküla kool
75 Siim Krusell SA Kutsekoda
76 Siivi Holmberg Noorteühendus ELO
77 Silver Pramann Tallinna Ülikool
78 Taimi Talpas-Taltsepp Rakke Noortekeskus
79 Tanja Dibou Tallinna Ülikool
80 Terje Andresson Vinni-Pajusti Gümnaasium
81 Tiina Sinijärv Keila Noortekeskus
82 Tiiu Kadak Tallinna Linnavalitsuse Spordi- ja noorsootööamet
83 Triinu Putnik Eesti Töötukassa
84 Triino Lest SA Lääne-Saare Kultuur
85 Tuuliki Rohtla Anija Vallavalitsus
86 Urmo Reitav Tallinna Ülikool
87 Urve Sarapik Ridala Vallavalitsus
88 Veronika Paletzky Kohila Gümnaasium
89 Ülle Roomets Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia