ENKi juhatuse otsusega on meie töö paremaks korraldamiseks moodustatud mitmed töörühmad, mis koondavad meie liikmete seast vastavast valdkonnast huvitatud eriala spetsialiste. ENKis tegutsevad järgmised töörühmad.


Noorsootöö kõneisikute programmi töörühm 

Eesmärk on töötada välja noorsootöö väärtuspakkumise ja kõneisikute programm 2023.  aasta lõpuks. Väärtuspakkumise kaudu saab iga noorsootöötaja kommunikeerida noorsootöö tegelikku olemust. Kõneisikute programm edendab noorsootöö väärtust ning aitab teha nähtavaks valdkonna tegelikku olemust ning olulisust ühiskonnas. 

Liitu töörühmaga

Lisaküsimuste korral võta ühendust: Laura.Svarval@gmail.com, Kaie.Pranno@gmail.com või 5628 8687.


Meedia töörühm

Eesmärk on aidata kaasa noorsootöö valdkonna nähtavaks muutmisele.

Töörühma kuuluvad: Heili Griffith, Kristina Masen, Marju Lille, Ilona Tint, Birgit Kelement ja Kaie Pranno. Töörühma juhib Kristina Masen.

Töörühmaga liitumiseks kirjuta: masen.kristina@gmail.com


Huvijuhtide töörühm

Eesmärk on välja töötada ja viia ellu tegevusi huvijuhtide paremaks toetamiseks ning kaasamiseks ENKi tegevustesse.

Töörühma kuuluvad: Riina Paartalu, Liis Enson, Marit Oimet, Kertu Ilves, Liina Savolainen, Iren Hansen. Töögruppi juhib Liisa Lints.

Töörühmaga liitumiseks kirjuta: lliisa.pett@gmail.com


Kohaliku omavalitsuse noorsootöö spetsialistide töörühm

Eesmärk on toetada kohalike omavalitsuste noorsootöö spetsialiste.

Töörühma kuuluvad: Lindia Lallo, Kaisa Orunuk, Kadi Bruus, Margit Kink, Anne-Ly Suvi, Kädi Kuhlap, Aune Suve-Kütt, Helen Hints, Ülle Müller, Sirle Lüüs, Triinu Arund ja Kaija Mägi. Töögruppi juhib Urve Sarapik.

Töörühmaga liitumiseks kirjuta: Urve.Sarapik@haapsalulv.ee


Nutika noorsootöö töörühm

Eesmärk on toetada noorsootöötajate professionaalset arengut nutikas noorsootöös.

Töörühma kuuluvad: Anette Mandel, Anneli Meisterson, Eilika Mätas ja Renat Ränk. Töögruppi juhivad Ave-Liis Kivest ja Liis Teras.

Töörühmaga liitumiseks kirjuta: nttegija@gmail.com


Liikmete värbamise ja kaasamise töörühm

Eesmärk on välja töötada ja ellu viia tegevusi uute ja juba olemasolevate liikmete paremaks kaasamiseks ENKi tegevustes.

Töörühma kuuluvad: Reelika Rüütli, Marit Oimet, Eilika Mätas, Avely Kasela, Brita Rand, Maris Uusküla. Töögruppi juhib Elizaveta Cheremisina.

Töörühmaga liitumiseks kirjuta: cheremisina.eliza@gmail.com


Rahvusvahelise noorsootöö töörühm

Rahvusvahelise noorsootöö töörühma liikmed osalevad rahvusvahelise noorsootöötajate kogu katusorganisatsiooni algatamise tegevustes.

Töörühma kuuluvad: Piret Talur, Marju Lille, Eilika Mätas ja Mariliis Maremäe. Töögruppi juhib Edgar Schlümmer.

Töörühmaga liitumiseks kirjuta: info@enk.ee


Mobiilse noorsootöö töörühm

Sel aastal alustas tööd ka üks täiesti uus töögrupp tööd. Eesmärk on luua koostöövorm, mille abil edendada mobiilset noorsootööd liikmetele olulistes piirkondades ning anda panus üle-eestilisele arendustööle, seejuures jagades teineteisega teadmiseid-oskuseid ning pakkudes tuge võrgustiku näol.

Kui oled mobiilne noorsootöötaja ja see teema paneb su silmad särama, või tunned lihtsalt huvi valdkonna arendamise vastu, siis ootame sind töögrupiga liituma.

Töörühmaga liitumiseks kirjuta: elen.hermanson@tartu.ee.