Jagasime oma sõbrapäeva kampaanias üht toredat sõprade-kolleegide lugu. Maris Uusküla, Asso Viiding ja Evely Pajula on Eesti Noorsootöötajate Kogu liikmed, kogemustega noorsootöötajad ning tänu noorsootööle ka väga head sõbrad. Uurisime, kuidas nende sõprus alguse sai ning mis neid üksteise juures kõige enam inspireerib.


Asso ja Maris kohtusid esimest korda, kui Maris kandideeris Valdeku noortekeskusesse tööle. Asso oli seal noorsootöötajana töötanud juba pikemat aega. Mitte väga palju aega hiljem andis Maris oma praktika ajal tudengitele loengut, kus osales Evely. Mõne aja pärast tuli Evely Valdeku noortekeskusesse praktikale ning mingi hetk liitus juba nende meeskonnaga. Just nii sai nende senini kestev sõprus alguse. Mis neid üksteise juures aga kõige rohkem inspireerib?
Maris:
Asso juures inspireerib see, et ta näeb alati lahendusi igas olukorras ning ei keskendu takistustele.
Evely inspireerib mind oma hea nõu, naljade ja naeratusega. Tema ideed on lihtsalt suurepärased!
Isegi, kui ma enam mõlemaga koos ei tööta, oleme ikka ühenduses ja toetame üksteist.

Evely:
Marise rõõmsameelsus haarab mind alati kaasa, isegi siis, kui mul endal halb tuju on.
Asso rahumeelsus aitab elu palju malbemates toonides näha.

Asso:
Evely märkab teistes inimestes head ja positiivset ning ütleb selle ka välja. Ta on inspireerinud ka mind seda rohkem tegema. Maris on hästi organiseeritud ja tundub, et omab alati ülevaadet ümbritsevast. Olen üritanud ka ise rohkem selline olla, kuid tean, et pikk maa veel minna.
Tunnen, et nendega koos veedetud aeg on mind paremaks inimeseks muutnud ning olen selle eest hästi tänulik. Enda lähedal ju tulebki hoida neid inimesi, kes sinus parima välja toovad.