Koolitus toimub 8. veebruaril 2024 kell 9.30–16.00 Tallinnas Stuudio 2 ruumides (Vabriku 6).

Uuringud näitavad, et noorte ja täiskasvanute vahelise usaldusliku suhte puudumine võib olla noorte enesearengule ja keeruliste olukordadega toimetulekul oluline riskifaktor. Usaldusliku suhte loomisel on võtmeisikuks täiskasvanu, kelleks võib olla noorsootöötaja, huvijuht, õpetaja, treener jt.

Koolitusel keskendume usalduse ehitamise raamistiku ja parimate praktikate mõistmisele. Arutleme selle üle, kuidas erinevates olukordades usaldust luua, ning proovime läbi mõned meetodid, mida saab lisada oma tööriistakasti. Koolitus pakub võimalust tugevdada osalejate võimekust usalduslike suhete loomisel ja toetab võrgustikutöö oskuste arengut.


Koolitajad

Ilona-Evelyn Rannala (PhD) on Tallinna Ülikooli noorsootöö korralduse dotsent ja magistriõppekava kuraator. Ühtlasi on Ilona ka pikaaegne Eesti Noorsootöötajate Kogu aktiivne liige ja juhtimiscoach.

Katrin Karu (PhD) on üks Tallinna Ülikooli andragoogika bakalaureuse- ja magistriõppe õppekavade väljatöötajatest ning andragoogika dotsent ja õppekava kuraator. Ta on täiskasvanute koolitajate väljaõppe pikaajaline koolitaja ning õppejõudude professionaalse arengu toetamise eestvedaja koostös ülikooli rektoraadiga. Katrin on samuti Eesti Noorsootöötajate Kogu liige.

Ilona-Evelyn Rannala ja Katrin Karu on ühtlasi ka hiljuti ilmunud noortevaldkonna õppematerjali “Usalduse ehitamine (töös) noortega ja koostöös kolleegidega” autorid, mis pakub teoreetilist raamistikku ning praktilisi tööriistu noorte toetamiseks.


Päevakava

9.30 Tervituskohv
10.0011.30 Sissejuhatus teemasse
11.30 Sirutuspaus
11.45 Koolitus jätkub
13.00 Lõunapaus
13.45 Koolitus jätkub
15.15 Sirutuspaus
15.3016.00 Koolituse kokkuvõtted

Koolitusel osalemine on kõigile tasuta. Kiirusta, kuna kohtade arv on piiratud! Registreerimine lõpeb 1. veebruaril 2024. 

Registreerimine on lõppenud! Kohad on täitunud.

Lisainfo:
Heili Griffith
heili@enk.ee, 5827 5130