Kvaliteedihindamise infotund - ENK

Eesti Noorsootöötajate Kogu (ENK) korraldab 11. märtsil kell 11.00-12.00 noorsootöö kvaliteedihindamise projekti infotunni. Infotund toimub veebikohtumisena.

ENK alustab taas koostööd Haridus- ja Noorteametiga (Harno) noorsootöö kvaliteedihindamise projekti elluviimiseks. Noorsootöö kvaliteedi hindamismudel on töövahend kohalikule omavalitsusele (KOV) noorsootöö tugevuste ja arendamist vajavate valdkondade kaardistamiseks ja parendustegevuste planeerimiseks. LOE ROHKEM

Projekti käigus korraldab ENK kaks korda aastas enese- ja välishindajate koolitusi 2024. ja 2025. aastal. Samuti pakub ENK välishindajate koordineerimise tuge. Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Harno eestvedamisel on uuendatud hindamismudelit ja hindamisvorm on viidud digikeskkonda.

Projekti ja uuendusi tutvustavad:
Kaire Soomets – Harno
Ilona Hallik – Haridus- ja Teadusministeerium
Kadi Bruus – ENK, Viimsi vald
Kaisa Orunuk – ENK, Tallinna linn

Kuulama on oodatud kohaliku omavalitsuse esindajad, noorsootöö valdkonna spetsialistid, huvihariduse esindajad, välishindajad jt huvilised.

Eelregistreerimine pole küll otseselt kohustuslik, kuid küsimuste küsimiseks ja kalendrikutse saamiseks REGISTREERI END SIIN

LIITU ZOOMIGA SIIN
(Meeting ID: 815 5504 1449)


Rohkem infot:
Kadi Bruus
projektijuht
kadi.bruus@enk.ee