4.–6. oktoobrini toimub õppevisiit Verkesse – digitaalse noorsootöö ekspertiisikeskusesse Soomes, kuhu oodatakse osalema viite noorsootöötajat Eestist ja viite Soomest.

Õppevisiidi esimesel päeval külastatakse Verket, kus antakse ülevaade digitaalsest noorsootööst ning saab osaleda praktilistes töötubades.

Õppeviisiidi teisel ja kolmandal päeval toimuvad külastused erinevatesse noorsootöö asutustesse fookusega digitaalsel noorsootööl Helsinkis ja Helsinki lähiümbruses.

NB! Reisipäevadeks on 3.10 ja 7.10.2022 ning projekti eelarvest kaetakse osalejate majutus, sõit Soome ja tagasi ning toitlustus.

Kandideerimiseks palume saata kuni üheleheküljeline (A4) motivatsioonikiri hiljemalt 20. augustiks 2022 meiliaadressile heili@enk.ee, kus tooge välja oma senine kogemuse noorsootöös, praegune töökoht ning seos digitaalse noorsootööga.

Kandideerijatele antakse otsusest teada hiljemalt 1. septembriks 2022 ning seejärel saadetakse osalejatele täpsem õppevisiidi programm. Kui osaleda soovijaid on rohkem, eelistatakse neid noorsootöötajaid, kes on Erasmus+ prioriteetsetest piirkondadest.

Õppevisiiti rahastab Erasmus+.