Eesti Noorsootöötajate Kogu eestvedamisel toimuvas projektis “European youth workers unite to empower youth and youth field – Youth worker is a lifestyle (ENYWA)” on kavas luua rahvusvaheline võrgustik (Alliance of Youth Workers Associations (AYWA)), mis ühendaks noorsootöötajaid üle Euroopa.

Kui soovid võrgustikust rohkem teada saada ning tunned huvi, kuidas noorsootöötajad ja noorsootöö organisatsioonid uue rahvusvahelise organisatsiooniga liituda saavad, siis võta osa AYWA infokoosolekust, mis toimub 17. oktoobril kell 13.00 veebis.

Registreeru infokoosolekule


AYWA eesmärk on tuua kokku noorsootöötajad ja noorsootööorganisatsioonide esindajad, kellel on ühine huvi panustada noorsootöötajate tunnustamisse ja valdkonna arendamisse.

AYWA loomisega soovitakse arendada ja võimestada võrgustikutööd, omavahelist koostööd ja professionaalsuse kasvu noorsootöö valdkonnas.

Infokoosolekul saab ülevaate AYWA eesmärkidest, väärtustest ja missioonist ning sellest, kuidas ühing aitab toetada noorsootöötaja professionaalset arengut ning koostööd.