Tutvu 2020. aasta sügisel toimuvate Eesti Noorsootöötajate Kogu veebiseminaridega Zoomi kohtumistega.


24.09.2020 Huvijuhtide e-seminar

Tutvustame veebikohtumisel Eesti Noorsoootöötajate Kogu uusi tegevusi ning tutvume lähemalt noorsootöö nädala plaanidega, mida tuleb kohtumisele tutvustama Haridus- ja Noorteameti esindaja.

Liitu veebiseminariga siin.


30.09.2020 Kohalike omavalitsuste noorsootöötajate veebikohtumine

Tutvustame veebiseminaril oma sügisesi tegevusi ja plaane. Lisaks annab ENKi liige Mari-Liis Küüsmaa veebikohtumisel ülevaate oma suvel kaitstud magistritööst “Kohaliku omavalitsuse noorsootöö spetsialisti ametiülesanded ja ametiidentiteet”. Aune Suve-Kütt tutvustab oma magistritööd “Noorsootöötaja enesetäiendamise motivatsioon ja enesetäiendamist toetavad tegurid Lääne-Virumaa ja Järvamaa näitel”.

Lisaks räägib ENKi juhatuse liige Anneli Meisterson uuenduslike noorsootöö mudelite väljatöötamisest ning Saaremaal alustatud ressursipangast.

Liitu veebiseminariga siin.


29.10.2020 kell 14 Huvijuhtide õpilasesinduste teemaline veebikohtumine

Oodatud on kõik  huvijuhid, kes soovivad olla kursis teiste kolleegide plaanidega järgmiseks õppeaastaks. Sel korral keskendume õpilasesinduste teemadele – räägime, kuidas edukalt õpilasesindusi käivitada ja nende tööd toetada.

Veebiseminarile on kutsutud ka mõned huvijuhid, kes räägivad pikemalt oma kogemusest töös õpilasesindustega nii põhikoolis kui ka gümnaasiumiastmes.

Liitu veebiseminariga siin.